Afschaffing van de tegemoetkoming voor arbeidsongeschikten
Reactie
Naam
|
Anoniem
|
Plaats
|
Dieren
|
Datum
|
3 februari 2025
|
Vraag1
U kunt reageren op het gehele wetsvoorstel en de bijbehorende toelichting.
Als ik er de energie voor zou hebben, dan had ik nu een mooi betoog geschreven. Helaas, die energie is er niet. Mazzel voor de beleidsmakers, want een groot deel van de gehandicapten en chronisch zieken hebben niet de mogelijkheid om zich te verzetten.
Hoewel ik blij ben in een land te leven waar ik als chronisch zieke nog wel een uitkering krijg, heb ik in de afgelopen jaren gemerkt dat wij steeds meer gezien worden als een last. We dragen financieel niet bij, dus we zijn nutteloos. Het is een gunst dat wij nog net genoeg krijgen om te overleven, maar de ruimte om te genieten van wat we nog wel kunnen, die lijkt ons steeds minder gegund.
Als de rijkdom van een land zou worden afgemeten aan de manier waarop het met de zwaksten omgaat, dan is Nederland hard op weg naar diepe armoede.