Besluit veilige jaarwisseling
Reactie
| Naam | Anoniem |
|---|---|
| Plaats | Grave |
| Datum | 8 november 2025 |
Vraag1
U kunt tot en met 5 december 2025 via deze website reageren op alle onderdelen van het besluit en de toelichting.1. Wat vindt u van de voorgestelde uitwerking?
2. In het Beleidskompas is tevens een scenario opgenomen waarin de burgemeester een locatie aanwijst waar het afsteken van vuurwerk tijdens oud en nieuw is toegestaan. Dit kan gelden voor iedereen (variant A) of uitsluitend voor leden van een vereniging (variant B). Dit scenario is niet verder uitgewerkt, omdat zij minder goed aansluit bij de doelstellingen van de initiatiefnemers. Indien gewenst kunt u hierop reflecteren.
1. Waardeloos, volledig gebasseerd op het plezier wegnemen bij een nog steeds groot gedeelte van de bevolking. Betutteling van de bovenste plank. Beter wordt er Europees gekeken hoe het hele zware illegale vuurwerk in alle landen verboden wordt waardoor illegale import stukken moeilijker wordt.
2. Variant B zou een groot gedeelte van de bevolking nog een vorm van plezier bieden maar dat is natuurlijk niet de bedoeling.
Politie staat zijn we aan het worden, traditiedcworden bij het eerste gejank overboord gegooid als er ook maar iemand last van heeft. De vergrijzing is hier voor een groot gedeelte ook oorzaak van, deze groep heeft steeds minder tolerantie.