Intrekkingswet Zondagswet
Reactie
Naam
|
Rustdag op 7e dag (zaterdag) RR van der Weerd
|
Plaats
|
Kampen
|
Datum
|
24 mei 2016
|
Vraag1
Wilt u reageren op het voorstel om de Zondagswet in te trekken? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een tekst te typen of door een document te uploaden.
De God van de Bijbel heeft nimmer de zondag als rustdag (Sabbat) ingesteld. Constantijn en de kerken geven zelf toe dat de zondag de eerste dag in de week is, en God geeft overal in de Bijbel aan de de Sabbat op de 7e dag is.
God verandert niet, en mocht Hij zijn Wet (Thora) willen veranderen, dan zou Hij dat eerst voorzegd hebben (Amos 3:7). Nergens in de Bijbel zien we een profetie dat God de Sabbat op de 7e dag wil veranderen naar een Sabbat op de 1e dag van de week. Jezus daarentegen leert ons dat de hele Wet (met 7e dag-Sabbat) nog steeds geldt: Mattheüs 5: 17-20, Mat. 23:1-3. Ook voor de niet-Joden, zie Mat: 28:19.