Intrekkingswet Zondagswet
Reactie
Naam
|
Scheepvaartonderneming 'Rehobôth (dhr. G.J. Koppelaar)
|
Plaats
|
Sommelsdijk
|
Datum
|
23 mei 2016
|
Vraag1
Wilt u reageren op het voorstel om de Zondagswet in te trekken? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een tekst te typen of door een document te uploaden.
Een volk wat zijn geschiedenis vergeet is gereed om verloren te gaan. Wat ik hiermee wil zeggen is dat we als land zo ver van onze wortels afgaan. Is het werkelijk waar dat nog maar enkele tientallen jaren de meeste Nederlanders de zondagsrust hielden als van God geboden? Wat beweegt de Nederlandse overheid om juist deze wet te schrappen? Is het het economische voordeel? is het omdat het beter is voor de burger? Hebben de burgers er zoveel last van dat er een moment van rust is? Uw kamer vergaderd toch ook niet op zondag? Waarom voor de gemiddelde parlementariër een dag van rust en voor de burger niet? Zo zou ik nog wel even door kunnen gaan.
We zijn in Nederland reeds zover afgedwaald dat voor de meeste overeenkomsten een regel over zondagsrust moet worden toegevoegd, omdat men anders MOET werken.
Zelf zijn we van mening dat één dag rust in een hele week niet verkeerd is voor een mens. Waarom zijn er in ons land zoveel mensen die niet meer tot rust komen? Waarom zijn er in ons land velen met psychische klachten? Heeft de overheid al een laten berekenen wat dit allemaal kost? Terwijl een euro maar 1 keer uitgegeven kan worden! Nog iets, het 7 dagen openstellen van o.a. winkels heeft een voor de winkelier kostenverhogend effect.
Komen we nu nog tot het principiële standpunt. God heeft 1 maal bevolen om 6 dagen te arbeiden en 1 dag te rusten. Zijn wij wijzer dan Hem? 1 dag mogen we ons verlustigen in Zijn werk zonder ons te hoeven bekommeren om zovele andere zaken. We hopen dan ook dat de minister deze zaken ook biddend zal overdenken.
Is de overheid zo blind dat ze de realiteit niet meer ziet? Ik hoop toch dat de ogen nog open mogen gaan voor dat het te laat is.
Geachte volksbestuurders zoek de Heere en leef!!!