Intrekkingswet Zondagswet
Reactie
Naam
|
dhr. A. Pors
|
Plaats
|
Ede
|
Datum
|
18 mei 2016
|
Vraag1
Wilt u reageren op het voorstel om de Zondagswet in te trekken? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een tekst te typen of door een document te uploaden.
Opheffen wat God heeft ingesteld is beslist geen goede zaak! Laten wij niet denken dat de mens van anno 2016 meer/ het beter weet dan de Almachtige God die hemel en aarde geschapen heeft in zes dagen en de zevende als een rustdag heeft ingesteld! De welvaard die wij beleven is ook een gave van Zijn hand. Die mogen wij dankbaar aanvaarden en gebruiken en Hem dienen. Door de zondagsrust te niet te doen wordt Hij zeker niet mee gedient. En uiteindelijk zullen wij zelf hier ook slachtoffer van worden. Wij zullen als mensheid hier zeker voor de eeuwigheid geen baad bij hebben. De zondagsrust gebied ons tot zondagsheiliging en één dag per week voor Hem af te zonderen tot bezinning van ons eigen leven en tot eer van God.
Hij of zij die God verlaat, moedwillig, heeft ten alle tijd maar dan zeker smart opsmart te verezen. Een grote troost is het dat God niets uit de hand zal lopen. Veel gebed voor onze overheid gevraagd!