Regeling militair medegebruik burgerluchthavens

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Norg
Datum 23 augustus 2025

Vraag1

U kunt tot en met 25 augustus 2025 via deze website reageren op alle onderdelen van de regeling en de toelichting. Verwacht u dat de regeling effect heeft op u of uw organisatie?

Wij horen graag of u het idee heeft dat bepaalde belangen niet goed zijn afgewogen of dat bepaalde omschrijvingen in de toelichting beter kunnen.

Let op: het gebruik van jachtvliegtuigen (zoals de F35) en het Nationaal Programma Ruimte voor Defensie vallen buiten de reikwijdte van deze regeling.
Ik schaar mij geheel achter de zienswijze van Vereniging Omwonenden Luchthaven Eelde. De regio rond Eelde heeft nu al last van het vliegen op Eelde, en dat zou met het voorgenomen beleid alleen maar erger worden. Zo helpt de overheid een uniek gebied, vol stilte en natuur, naar de knoppen. Die afweging tussen de unieke kenmerken van het gebied en de belangen van militair luchtverkeer komt totaal niet aan de orde.