Wetsvoorstel nieuwe regels inzake huisvesting vergunninghouders
Reactie
Naam
|
Anoniem
|
Plaats
|
Ede
|
Datum
|
27 februari 2025
|
Vraag1
Wilt u reageren op het wetsvoorstel nieuwe regels inzake huisvesting vergunninghouders. Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
Eindelijk een zinvol en verstandig beleid! Jarenlang is de autochtone bevolking gediscrimineerd, en dit kan niet langer worden genegeerd. Het feit dat statushouders jarenlang een voorkeursbehandeling hebben genoten, heeft absoluut niets te maken met gelijkheidsdenken. Integendeel, het is een schoolvoorbeeld van een onrechtvaardige praktijk die de sociale cohesie ondermijnt en de onderlinge verhoudingen verstoort.
De Nederlandse Staat moet nu prioriteit geven aan het toebedelen van woningen aan Nederlandse staatsburgers. Dit is immers de basis van haar legitimiteit: het Nederlandse volk. Het is essentieel te beseffen dat het bestaansrecht van elke democratische overheid geworteld is in de demos; de vitaliteit van de staat is volledig afhankelijk van haar inwoners. Gemeenten moeten hun eigen ingezetenen dan ook eenvoudiger toegang geven tot woningen, zodat zij kunnen genieten van de rechten en voorzieningen waar zij recht op hebben.
Bovendien zou dit beleid niet alleen recht doen aan de autochtone bevolking, maar ook kunnen bijdragen aan een grotere sociale stabiliteit en cohesie. Laten we hopen dat deze verandering ook het proces van remigratie zal stimuleren, waardoor de balans in onze samenleving kan worden hersteld. Het is tijd voor een eerlijk beleid dat recht doet aan iedereen die toebehoort aan onze samenleving.