Ontwerpregeling isolatie en ventilatie Groningen en Noord-Drenthe (maatregel 29)

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Kropswolde
Datum 23 januari 2025

Vraag1

U kunt uw reactie geven op de gehele regeling. Specifiek wordt gevraagd of de concept regeling duidelijk en leesbaar is.
(Let op: de reactie die u hier typt is openbaar. Deel daarom geen persoonsgegevens en adresgegevens)
Wij hebben vorig jaar HR ++ glas en vloerisolatie laten plaatsen nadat wij ons hebben laten adviseren door verschillende bedrijven en een energie coach van de gemeente.
Beiden maatregelen vallen onder de subsidie van Nij Begun.
Wat ik totaal niet begrijp is dat ik nu kennelijk eerst een woningplan moet maken voor maatregelen die ik al genomen heb met een adviseur die op huisbezoek komt..
Dit betekent dat het ellenlang duurt voordat we de subsidie krijgen waar we recht op hebben, we in een weer war van regeltjes terecht komen die geen functie hebben en die de gemeente ontiegelijk veel geld kost om uit te voeren.
Volgens mij is dit niet de manier waarop een ereschuld inlost!!!!!