Ontwerpregeling isolatie en ventilatie Groningen en Noord-Drenthe (maatregel 29)
Reactie
Naam | Anoniem |
---|---|
Plaats | Veendam |
Datum | 15 januari 2025 |
Vraag1
U kunt uw reactie geven op de gehele regeling. Specifiek wordt gevraagd of de concept regeling duidelijk en leesbaar is.(Let op: de reactie die u hier typt is openbaar. Deel daarom geen persoonsgegevens en adresgegevens)
LS
Het is werkelijk waar ongekend waar ze nu weer mee om de bocht komen.
Ik ben vorig jaar verhuisd en heb daar direct geïnvesteerd (met spaargeld en overwaarde) in het verlengde van de toen net aangekondigde vergoeding die voorgespiegeld zijn geworden voor de gedupeerden/investeerders/huiseigenaren.
Dak, vloer, spouw en ook kozijnen met triple glas zijn onderdeel geweest van de isolatiemaatregelen.
Alles is ondertussen uitgevoerd met in de keuze van welke kozijnen en welk glas de duurdere/best isolerende maatregel toe laten passen. Namelijk €35.000,-. Dit ook met inachtneming van de beloofde vergoeding/aanvulling tot €20.000,-.
Heel bewust deze keuze, in overleg met verschillende aanbieders & dus de toezegging tot aanvulling, gemaakt. Met hierbij dus in het achterhoofd houdend dat ik dan nu maar ‘eventjes’ nagenoeg alles moest investeren en verdere verbouwing en plannen uit moest stellen naar 2025.
Dit leek mij toentertijd de juiste en meest goede isolerende maatregel met hierbij dus te voldoen of in ieder geval gaan benaderen van de gewenste energierekening verlagen en/of aardgasvrijer te maken.
Dit is gewoonweg een mes in de rug steken van mensen, want ik ben echt niet de enige (opnieuw gedupeerde) hierin en -mee.