Ontwerpregeling isolatie en ventilatie Groningen en Noord-Drenthe (maatregel 29)
Reactie
Naam | D Kuiper |
---|---|
Plaats | Delfzijl |
Datum | 14 januari 2025 |
Vraag1
U kunt uw reactie geven op de gehele regeling. Specifiek wordt gevraagd of de concept regeling duidelijk en leesbaar is.(Let op: de reactie die u hier typt is openbaar. Deel daarom geen persoonsgegevens en adresgegevens)
Helaas heb ik mijn rijtjeshuis in Delfzijl grotendeels laten isoleren in de winter van 22/23. Betreft nieuwe kozijnen, vloerisolatie en muurisolatie, daarnaast hebben we gelijk de CV de deur uit gedaan en geinvesteerd in een lucht/lucht warmtepomp (splitairco) en warmtepompboiler. Een paar maanden te vroeg dus om voor subsidie in aanmerking te komen.
Afgelopen zomer hebben hebben we onze plat dak laten van buitenaf isoleren met Recticel (erkend ISDE) isolatieplaten, hiervoor was het ook nodig dat de zonnepanelen verwijderd en terug geplaatst werden door de zonnepanelenleverancier (ivm garantie)
Bij elkaar heeft deze maatregel ca 9500 euro gekost, ik vraag me af welke stappen ik moet nemen om dit terug te krijgen? Gezien ons huis inmiddels A++++++ moet zijn, is het dan nog nodig een energiecoach oid in de arm te nemen?