Ontwerpregeling isolatie en ventilatie Groningen en Noord-Drenthe (maatregel 29)

Reactie

Naam jj doornbos
Plaats zandeweer
Datum 13 januari 2025

Vraag1

U kunt uw reactie geven op de gehele regeling. Specifiek wordt gevraagd of de concept regeling duidelijk en leesbaar is.
(Let op: de reactie die u hier typt is openbaar. Deel daarom geen persoonsgegevens en adresgegevens)
heeft u de voorwaardenlijst gezien, je moet er bijna voor gestudeerd hebben en de moed er voor hebben
(zo,n lange lijst )om dit te lezen en te begrijpen , de bureaucratie ten top. ze verdienen er weer lekker aan.
lachwekkend als je over een energiecoach hebt die een plan moet maken, maar die moeten ook verdienen ja .
geld gaat net als met de scheuren in je huis naar de theorie .
Ik zou zeggen gewoon een aannemer in de hand , die bepaald alles met de inwoner , en de theorie betaald dat gewoon basta, zo heb je mensen die er in ieder geval verstand van hebben bij de hand , en zo had het en nog ook gemoeten met de gehele schade en versterkingsprogramma , had ook veel minder gekost.
mocht een ieder denken dat het isoleren van je huis in groningen je veel energie kosten gaat besparen ,dan heeft u het mis , komt gewoon essent eraan en betaal je gewoon veel meer voor minder energie verbruik.
moe word je ervan het heerst al minimaal 12,5 jaar van je leven, en niet geleefd ,walchelijk