Ontwerpregeling isolatie en ventilatie Groningen en Noord-Drenthe (maatregel 29)

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Middelstum
Datum 15 januari 2025

Vraag1

U kunt uw reactie geven op de gehele regeling. Specifiek wordt gevraagd of de concept regeling duidelijk en leesbaar is.
(Let op: de reactie die u hier typt is openbaar. Deel daarom geen persoonsgegevens en adresgegevens)
Ik dacht dat mensen met een minimum inkomen / huiseigenaren aan de beurt waren
Ivm kozijnen / glas
Wat als HRR++ glas niet in de oude kozijnen past en de kozijnen aangepast of vervangen moeten worden ( hout ) ivm slechte staat …worden houten kozijnen dan wel vervangen ???
wie vergoed dan de kozijnen als je zelf op een minimum leeft ??
Binnen deze regeling .
Verder was er ook sprake van hulp bij minimum inkomens binnen eenregelig nei begun .. maar daar zit ik niets van terug in deze teksten ..
ik begrijp er helaas niets meer van
Heb me wel opgegeven voor nieuw begin in de hoop voor isolatie in aanmerking te komen maar heb er nu een hard hoofd in . Zelf kan ik het niet betalen / voorschieten etc etc .