Passend onderwijs

Reactie

Naam moeder van een cluster 2 kind (Mw. I. Poland)
Plaats Ammerzoden
Datum 1 maart 2011

Vraag1

Wat is uw reactie op het wetsvoorstel? M.a.w.: Welke inhoudelijke suggestie(s) hebt u om het voorstel te verbeteren?

Geef hierbij a.u.b. aan in welke hoedanigheid u uw reactie geeft (leraar, ouder, schoolleider, leerling, ambulant begeleider etc.)
Als moeder van een kind met ernstige spraak- en taalmoeilijkheden ben ik tegen de enorme bezuinigingen in het (basis)onderwijs in het algemeen en tegen de enorme bezuiniging van 22% voor cluster 2 in het bijzonder.

Onze zoon heeft al een loopbaan achter de rug op de reguliere basisschool. Zelfs met ambulante begeleiding leverde dat géén resultaat op. Momenteel zit hij op een cluster 2 school.
Hij moet nog hard werken, maar de resultaten zijn beduidend beter en zit lekkerder in zijn vel.

Ik moet er niet aan denken dat hij terug moet maar de reguliere basissschool. Terug naar af. Lichamelijke en geestelijke (gedrags) klachten zullen terug komen en resultaten achter blijven.

En hoe ziet zijn toekomst er dan uit?
Heeft hij kans op een zelfstandig bestaan?
Heeft hij kans op een baan? Of gaat hij de WW in?

Deze bezuinigingen kunnen ons in de toekomst nog een duur komen te staan.


Daarom vraag ik u;

ONDERZOEK ALLES, MAAR BEHOUD HET GOEDE !!!