Wetsvoorstel strafbaarstelling verheerlijken van terrorisme en openbare steunbetuiging aan terroristische organisaties

Reactie

Naam C Wijnen
Plaats Helmond
Datum 12 augustus 2025

Vraag1

Wilt u reageren op het wetsvoorstel? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
In de wetgeving moet duidelijk zijn wat er onder een terroristische organisatie wordt verstaan. Een demonstrant is niet per definitie iemand die een terroristische organisatie sympathiseert.
Indien niet duidelijk wordt in de wet wat wordt verstaan onder een terroristische organisatie, vind ik het misbruik maken van de macht door de overheid en een te vergaande inperking van onze vrijheid om voor onszelf op te komen. Dan moet dit wetsvoorstel volledig van tafel.