Wetsvoorstel strafbaarstelling verheerlijken van terrorisme en openbare steunbetuiging aan terroristische organisaties
Reactie
Naam
|
Anoniem
|
Plaats
|
Anse Frankrijk
|
Datum
|
22 juli 2025
|
Vraag1
Wilt u reageren op het wetsvoorstel? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
De dubbele moraal hier is ziekelijk en bedoeld om geniepig (in de vakantie) mensen die palestina steunen monddood te te maken.
De wet zou moeten luiden: de regering mag op geen enkele wijze een facistisch genocidaal apartheidsbewind steunen
Tevens het gebruik van zo vaag mogelijke juridische taal betekend alleen maar dat de regering kan zeggen, oh deze mensen passen niet ons (achterlijke calvinsistische) straatje, weet je wat ze noemen ze vanaf nu terroristen.