Wetsvoorstel strafbaarstelling verheerlijken van terrorisme en openbare steunbetuiging aan terroristische organisaties
Reactie
Naam
|
A Van Galen
|
Plaats
|
Emmeloord
|
Datum
|
12 augustus 2025
|
Vraag1
Wilt u reageren op het wetsvoorstel? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
Ik vind dit een slecht idee het tast de vrijheid van meningsuiting en het demonstratierecht aan. Mensen moeten zich kunnen blijven uitspreken wanneer men ergens niet mee eens is. Wanneer mensen zich uitspreken tegen de genocide die plaatsvindt in Gaza, waar onze regering niets aan doet! Wanneer mensen zich uitspreken tegen de milieuvervuiling, waar onze regering niets aan doet.
Maar wel voor de boeren opkomen die geweld gebruiken en nu strafbaar willen stellen wat hun even niet uitkomt. Namelijk het gedogen van genocide op een gehele bevolking.