Wetsvoorstel strafbaarstelling verheerlijken van terrorisme en openbare steunbetuiging aan terroristische organisaties

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Eindhoven
Datum 15 augustus 2025

Vraag1

Wilt u reageren op het wetsvoorstel? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden.
Een gevaarlijke wet want wie bepaalt wie er verheerlijkt. Kan heel afhankelijk zijn van wie de macht heeft, rechts of links. Dat zie je nu al bij activisten die vreedzaam demonstreren tegen de situatie in Gaza of de klimaatactivisten. Er lijkt met 2 maten gemeten te worden als je deze 2 vergelijkt met de boerenprotesten die met bedreiging, agressie en vernieling demonstreerden. Dat werd gesnapt door rechtse politici maar de Gaza- en klimaat demonstranten worden als extreem links en zelfs terroristisch neergezet.
Ik denk ook dat het niet strookt met het recht op vrijheid van meningsuiting. Ik zou wel heulen met dictators, nazisme en fascisme strafbaar willen maken. Maar ook dan geldt, wanneer ga je een grens over.