Wijziging van Warenwetregelgeving in verband met de aanwijzing van schadelijke stoffen in voedingssupplementen en kruidenpreparaten
Reactie
Naam
|
Mvr S Serlui
|
Plaats
|
Almere
|
Datum
|
24 maart 2025
|
Vraag1
Wilt u reageren op deze regeling? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een document te uploaden. U kunt tot en met 24 maart 2025 reageren.
Ik gebruik al jaren voedingssupplementen met oa Ashwagandha en heb zelf alleen maar hele goede resultaten. Ik laat elke jaar bloedonderzoek doen en zie geen mindere functies van welk orgaan ook. Verder zijn er duizenden goede onderzoeken over Pubmed waarin staat dat dit ingredient totaal veilig is.
Tevens wil ik verwijzen naar het pleidooi van het Herboristengilde d.d. 18 maart 2025 voor behoud van dit ingredient.