Wet vuurwerkverbod

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Almelo
Datum 10 januari 2022

Vraag1

Wat is uw opvatting over de introductie van een algemeen vuurwerkverbod voor consumenten?
Van de zotte! 10.000.000 miljoen Nederlanders hebben laten zien van vuurwerk te houden en dan zal de agressieve minderheid z'n gelijk halen omdat ze precies weten den Haag "te bespelen"want daar komt het op neer.
Deze mensen zijn absoluut niet slim, laat ze maar eens vertellen hoe je het kopen over de grens aan moet pakken...het leger permanente grenscontroles laten doen? Waar ze met hun grote mond aan voorbij gaan, even naar Polen zó klaar 'smorgens vroeg weg en 's avonds om 8 uur aan de koffie thuis met een kofferbak met het meest gevaarlijke vuurwerk.
En sorry hoor, aan het gedrag van een hond kan je zien wat voor baas hij heeft! Oudejaarsavond 6 (oppas) honden in huis NIET ÉÉN maar dan ook niet één maakte zich druk om het lawaai en het ging er hier af met het illegale vuurwerk!