Wet vuurwerkverbod

Reactie

Naam Keienkearls (Arjan Rietman)
Plaats Haaksbergen
Datum 5 januari 2022

Vraag1

Wat is uw opvatting over de introductie van een algemeen vuurwerkverbod voor consumenten?
Ik hoop echt niet dat er een verbod komt, ik steek al 30 jaar netjes vuurwerk af het hele jaar er naar uit te kijken en 31 dec is het dan zover om onze hobby te kunnen doen.
Nu steken we het vuurwerk af met de kleintjes vuurwerkbril op en hun maar ook ik heb de dag van mijn leven.

Het probleem zit m niet in het vuurwerk maar bij de raddraaiers die spullen kapot maken (ook ons maken ze er kapot van want dit hoort niet).
Ook word er gezegd dat er dieren last van hebben wat gedeeltelijk zo kan zijn, maar onze hond kan niet wachten tot i voor t raam kan zitten kijken met zn vrouwlijk baasje, dus als men ook een klein beetje moeite doen om ze er bewust van te maken is dit ook bijna niet zoo


Tot slot, met een vuurwerkverbod houd ik mijn hart vast wat er dan allemaal in nl word afgestoken en afgebroken

Dus laten we met zn allen deze traditie behouden en de rotte appels aan te pakken.


Mvg
Arjan rietman