Wet vuurwerkverbod

Reactie

Naam Hermans marine bv (heer R.L. Hermans)
Plaats IJMUIDEN
Datum 10 januari 2022

Vraag1

Wat is uw opvatting over de introductie van een algemeen vuurwerkverbod voor consumenten?
Totale onzin. na twee jaar een tijdelijk verbod kan de kamer zien wat er gebeurt.
Er wordt massaal naar het buitenland gereden om aldaar vuurwerk in te slaan.
Dit gebeurt niet alleen in december maar start veel eerder.
Gezien het feit dat er wel wordt verboden af te steken, maar er na gewoon openlijk wordt gemeld dat er niet gehandhaafd gaat worden laat alleen maar zien dat een verbod geen stand kan en mag houden.
Hoezeer ik ook het geweld dat tegen onze hulpverleners is en wordt gebezigd kunnen we er voor 100% zeker van zijn dat als deze wet wordt aangenomen de hoeveelheid ZWAAR ILLEGAAL vuurwerk alleen maar zal toenemen.
Met alle gevolg van dien.

Tevens zal de inkomsten van de Nederlandse staat een vermogen mislopen niet alleen aan btw maar ook in invoer rechten enzovoort.
Het plan om de verkoop aan particulieren te verbieden, en dab maar plaatselijk een vuurwerkshow te gaan schieten is absoluut niet haalbaar.
Namelijk bij een profecionele show dienen er richtlijnen gevolgd te worden die in bijna niet een gemeente haalbaar zijn.
Laat staan de hoeveelheid personeel die er niet is.

Kortom samen gevat ; Een vreselijk dom voorstel om het te verbieden