Wet vuurwerkverbod
Reactie
|
Naam
|
Anoniem
|
|
Plaats
|
Heesch
|
|
Datum
|
28 januari 2022
|
Vraag1
Wat is uw opvatting over de introductie van een algemeen vuurwerkverbod voor consumenten?
Zolang er in België en Duitsland in alle vuurwerk klasse vuurwerk verkocht mag worden heeft een "sier"vuurwerk verbod totaal geen zin.
Het moet voor de zomervakantie duidelijk zijn dat er in Nederland nog steeds (sier)vuurwerk verkocht mag gaan worden, anders gaan liefhebbers gewoon de grens over om het in het buitenland aan te schaffen, want dat kan daar het hele jaar door! Met alle risico's van dien.
De Nederlandse vuurwerk branche heeft heel veel geïnvesteerd de afgelopen jaren om oud en nieuw met zo'n veilig mogelijk vuurwerk te kunnen laten plaatsvinden.
Door corona en het daarbij doorgevoerde vuurwerkverbod is er de afgelopen 2 jaarwisselingen heel veel "illegaal" en "buitenlands" vuurwerk afgestookt met helaas ernstige vuurwerk gewonden/slachtoffers. Laat de vuurwerkbranche daarom veilig vuurwerk verkopen!!