Wet vuurwerkverbod

Reactie

Naam Anoniem
Plaats Dordrecht
Datum 11 januari 2022

Vraag1

Wat is uw opvatting over de introductie van een algemeen vuurwerkverbod voor consumenten?
Ben absoluut tegen het verbod. Het grootste gros uit eigen belang misgunnende verbodsmens heeft last van illegaal vuurwerk het hele jaar door. Misgunner dat is hier niet te koop. Dus ja siervuurwerk gewoon toestaan beter veilig, dan meer gewonden door zwaar vuurwerk. Shows zijn ook onhaalbaar want wat ze niet vertellen bij GroenLinks en PvdD is je krijg geen alternatief ze willen van vuurwerk af. Dat is gewoon een worst voorhouden bij een stel meelopers die alles maar geloven ook.

Conclusie geen vuurwerkverbod krijgen er niets voor terug. Lokaal is te zien in sommige steden dat deze partijen in de weg liggen overal mee. Laat GroenLinks en PvdD eerst eerlijk zijn met hun paradepaardje. En de verbodsmens moet ook maar leren wat verboden is en waar ze last van hebben en minder naar Facebooksitejes kijken.

Vuurwerkverbod doe maar niet maak je alles alleen maar erger mee. Het is een utopie dat als het verboden is, vuurwerk is verdwenen, het illegale komt harder er voor in de plaats begrijpen die verbodsmensen dat nou echt niet. Milieu, diertjes, hond, al die argumenten zijn te tackelen bij verbodswatjes. Mensen die verbieden zijn gewoon watjes puur eigenbelang waar ze zelf bang voor zijn en niet alles op milieu en huisdieren gooien.

Dus nee geen vuurwerkverbod maar #laatpnsvieren met vuurwerk.