Tijdelijke wet testbewijzen covid-19
Reactie
Naam
|
Anoniem
|
Plaats
|
Weert
|
Datum
|
10 maart 2021
|
Vraag1
Er kan worden gereageerd op alle aspecten van het wetsvoorstel en de toelichting.
Het zijn de positieve testuitslagen, waar wetenschappelijk gezien geen conclusies uit kunnen worden getrokken - zeker niet zonder verder klinisch onderzoek (ook de WHO komt hier eindelijk openlijk voor uit), waarop Rutte / De Jonge tegenwoordig het beleid voeren als demissionaire alleenheersers. "We hebben nu feitelijk als demissionair kabinet meer macht dan een week geleden", aldus Rutte een tijd geleden.
Demissionair omdat er jarenlang met volle bewustzijn een grote groep in onze samenleving stelselmatig tekort is gedaan. En dat gebeurt nu wederom, alleen dan ten opzichte van de gehele maatschappij. Zonder deze testen valt het flinterdun gebouwde kaartenhuis, om dit ridicule beleid in stand te houden, direct ineen. Immers, zonder positief geteste mensen niets om op te bouwen. Daar waar eerder oversterfte, ziekenhuisopnames en IC-opnames telden (harde cijfers) is nu bewust gekozen voor deze nietszeggende factor. Nietszeggend, want een positieve test zegt als zodanig totaal niets. De uitvinder van de PCR-test, Kary Mullis, waarschuwde hier nog voor vlak voor zijn dood in 2019.
Het testbeleid is een opmaat naar nog meer draconische maatregelen waardoor het gehele leven is stil komen te liggen. Het middel is ondertussen voor het grotendeel van de bevolking erger dan de kwaal. Dit onder leiding van de WHO zodat wereldwijd hetzelfde dystopische toekomstbeeld langzaamaan zichtbaar, maar zeker ook voelbaar wordt. Een ieder weldenkend mens zou uit moeten zoomen en stil moeten staan hoe het mogelijk is dat we in deze situatie terecht zijn gekomen. Wie hebben er (direct financieel) baat bij een testmaatschappij en uiteindelijk een maatschappij waarbij iedereen een vaccinatiepaspoort bij zich moet dragen om deel uit te kunnen maken van de maatschappij? Want dat is uiteraard de volgende stap, met een absolute splijting van de samenleving als gevolg.
De richting waarin de gehele westerse wereld dendert, ook al lijkt het leven stil te staan, is er een waarbij mensen bewust tegen elkaar op worden gezet. Een verdeel en heers strategie waarbij een technocratische elite als laatste lacht. Dit demissionair kabinet zou m.i. geen enkele beslissing meer mogen maken aangaande. Ik zie dit niet als een lopende zaak maar een absoluut controversiële kwestie. Bewuste dwaling om een agenda uit te zetten waar het merendeel van de bevolking geen weet van heeft maar wel de zure vruchten van plukt. Stop deze waanzin nu het nog kan.