Besluit bescherming wolf en goudjakhals
Reactie
Naam
|
Anoniem
|
Plaats
|
Amsterdam
|
Datum
|
11 mei 2025
|
Vraag1
Wilt u reageren op de wijziging van het Besluit kwaliteit leefomgeving en van het Besluit activiteiten leefomgeving (bescherming wolf en goudjakhals)? Dan kunt u hier uw reactie geven. U kunt dat doen door een bericht achter te laten of door een bericht te uploaden.
De verlaging van de status bescherming wolf, is niet wetenschappelijk. Het is gebaseerd op ongegronde wolvenhaat, aannames, angst aanpraten, ophitsing, irritatie.
Verreweg de meeste dierhouders vertikken het om wolvenrasters te plaatsen. Wolvenrasters zijn heel effectief, maar groepen willen de wolf het land uitwerken.
De wolf, e.a. wilde dieren, predatoren, zijn juist een grote aanwinst voor de natuur, biodiversiteit, ecosystemen. Dat is wetenschappelijk.
Helaas luistert men vaak naar desinfo dat door (sector)belanghebbenden en populistische politieke partijen wordt verspreid.
Dit moet stoppen.
De wolf e.a. predatoren horen in Nederland. De wolf is een inheemse diersoort. De wolf moet blijven en goed worden beschermd!