Veiling 700, 1400, 2100 MHz

Reactie

Naam Mevr. M. Hillenaar
Plaats Rosmalen
Datum 11 januari 2020

Vraag1

Wat vindt u van het voorgenomen beleid zoals vastgelegd in de diverse regelingen en aanverwante besluiten?
Het uitrollen van 5G gebeurt over onze hoofden zonder dat wij als burgers ooit goed hierover voorgelicht zijn, noch door de telecombedrijven, noch door de overheid. Ik heb hier als burger absoluut geen toestemming voor gegeven (laat staan dat wij als burgers hiervoor de kans zouden hebben gekregen??) en het maakt mij zowel bezorgd als boos! Gezondheid dient, zeker in dit geval, vóór het grote geld te komen. Zolang de effecten van elektro-magnetische velden op de gezondheid van mensen, dieren en de natuur niet duidelijk zijn, is het het jullie PLICHT om een ONAFHANKELIJK ONDERZOEK hiernaar te eisen!! Wetenschappers, medici en vele burgers hebben al lang hun bezorgdheid laten horen, maar al deze reacties worden genegeerd. Netjes nemen jullie petities aan, om vervolgens ongestoord door te gaan met het dienen van, ja van wie of van welke belangen …. ? Het nalaten van deze stap is wat mij betreft een grove nalatigheid van u. die zich volksvertegenwoordigers noemt!
Ook maak ik me ernstig zorgen over onze privacy, die door deze EMF smart-velden, volkomen geschaad wordt, sterker nog, er zal geen privacy meer zijn! De data en wat dit allemaal oplevert aan pecunia voor de telecombedrijven (en de overheid), vind ik ronduit privacy-schendend en stuitend. Om dan nog niet eens te spreken van al die lantaarnpalen met antennes die we om de 100 meter voor onze neuzen krijgen. Een grote kooi van controle! Het woord ‘vrijheid’ begint zeer bitter te smaken.
Overal ter wereld wordt de uitrol van 5G doorgedrukt (in wiens belang?????) en wordt er voorbij gegaan aan de bezorgdheid van de burgers. (4G voldoet toch prima!) Helaas zwicht ook Nederland voor de druk van tja, van wie eigenlijk??? Blijkbaar is die druk erg hoog. Wij mogen dan wel een leeuw in ons wapen hebben staan, haha, maar ja, waar is die leeuwen-mentaliteit te vinden?
Het zou van VRIJHEID en DEMOCRATIE getuigen als wij burgers eens ronduit en goed geïnformeerd worden, over alle voors én tegens, en wat er eigenlijk achter die grote druk zit om 5G uit te rollen, want dit gebeurt niet zomaar. Dit alles heeft in ieder geval niets meer met VRIJHEID en DEMOCRATIE te maken. Deze termen zeggen mij niet veel meer helaas. Mensen, wordt toch eens wakker!!