Veiling 700, 1400, 2100 MHz

Reactie

Naam Ing. N.A. Cost
Plaats Rijswijk ZH
Datum 14 januari 2020

Vraag1

Wat vindt u van het voorgenomen beleid zoals vastgelegd in de diverse regelingen en aanverwante besluiten?
Ik ben tegen de veiling, omdat ik tegen de uitrol van 5G ben. Er is geen goed onderzoek gedaan naar alle vormen van elektromagnetische straling en de huidige normen zijn veel te hoog voor alle mensen en energiegevoelige mensen in het bijzonder. Het voorzorgsprincipe zou toegepast moeten worden, net als dat normaal is voor nieuwe medicijnen. Er is ontzettend veel onderzoek naar schadelijke effecten en dat wordt vreemd genoeg buiten beschouwing gelaten. Bewust omdat de belangen groot zijn. De ICNIRP draagt dubbele petten, deze zogenaamde wetenschappers hebben belangen in de telecomindustrie. Deze veiling brengt veel geld in de la van de overheid, maar daarmee kleeft er bloed aan de handen van verantwoordelijke bestuurders. Als later daadwerkelijk blijkt dat er duizenden zo niet miljoenen mensen zijn beschadigd, dan is het te laat. Tesla zei niet voor niets dat ons universum bestaat uit louter energie, alles is energie, dus ook wij mensen. Daar wordt nu mee geknoeid, voor geld.