Veiling 700, 1400, 2100 MHz

Reactie

Naam Reactie 5G A Knol
Plaats Twisk
Datum 11 januari 2020

Vraag1

Wat vindt u van het voorgenomen beleid zoals vastgelegd in de diverse regelingen en aanverwante besluiten?
Ik vind het in eerste instantie ontoelaatbaar dat zoiets de ruimte krijgt. En vooral ónbegrijpelijk in een wereld waarin de mens zo 'hoog' ontwikkeld is en beter zou kunnen weten wat goed is voor de gezondheid voor alles wat leeft!
Ik heb er eigenlijk géén woorden voor want ik weet wat de effecten zijn van 5G(denk te weten) Het geeft mij enigzins wel een bepaalde genoegdoening om hierop te kunnen reageren en dat er mensen zijn die weten van de hoed en de rand en graag reacties zien hierop.
Ik weet nog goed toen ik voor t eerst hoorde van deze waanzin...ik kon t niet geloven en erger nog, veel mensen weten hier niets/nog niets van! Ik heb het 'geluk' dat ik mensen om me heen heb die vrij bewust in het leven staan en zo ben ik geïnformeerd. Beter hier van tevoren over ingelicht worden dan straks voor iets komen te staan wat desastreus is.
Als er een manier is om 5G een halt toe te roepen....heel graag!!
We hebben een prachtige planeet ?? laten we daar alsjeblieft zuinig op zijn.
Het schokt mij, want onder allerlei valse voorwendselen wordt de 5G geïntroduceerd als iets wat voordelen zou kunnen opleveren voor de mensheid. Op gebied van gezondheid bv...hoe bizar!!
Een mens met gezond verstand zou zoiets niet kunnen verzinnen ben ik van mening. Dus wat is hier aan de hand?
Ik zou bijna denken dat macht en geld hier mee te maken zouden hebben.
Maar wie ben ik...........