Ontwerp aansluitroutes Lelystad Airport

Reactie

Naam nvt (GJH van Eek)
Plaats Nijbroek
Datum 31 oktober 2017

Vraag1

Heeft u verbetervoorstellen voor de aansluitroutes van Lelystad Airport op het hogere luchtruim binnen de geldende uitgangspunten van het Kabinet?
Verbetervoorstel is in mijn ogen de verkeerde invalshoek. Als de aansluitroutes van Lelystad Airport volgens de correcte, normale procedures zouden lopen dan zouden er verbetervoorstellen kunnen worden gevraagd. Echter lijkt het mij dat 'de overheid' terug moet naar de basis en de gehele procedure opnieuw moet doen, nu blijkt dat de verstrekte informatie (geluidsoverlast) en de gevolgde procedures niet juist zijn.

Dit is dan tevens de mogelijkheid om het gehele luchtruim boven Nederland met alle vliegroutes opnieuw in te delen.

Ik hoop dat Mw. Dijksma dit ter harte neemt want met al deze leugens denk ik dat ze net zo slecht zal slapen dan degene die last hebben van het vliegtuiglawaai.