wet natuur

Reactie

Naam DCW Offringa
Plaats Hilversum
Datum 13 november 2011

Vraag1

(1) Dragen de voorgestelde wijzigingen ten opzichte van de huidige natuurwetgeving bij aan de balans tussen ecologie en economie?
(2) Is het voorliggende wetsvoorstel voor de praktijk duidelijk en uitvoerbaar?
(3) Heeft u verder nog opmerkingen over de inhoud van het wetsvoorstel en de toelichting?
Blijf van de natuur af, we staan er al veel te ver vandaan en mensen hebben al zo weinig respect nog voor de natuur. Straks krijg je van die mensen die voor de lol gaan jagen en dieren onnodig pijn gaan doen.

Jacht moet helemaal worden afgeschaft. We hebben de jacht niet meer nodig zoals we het vroeger nodig hadden, alles ligt in de supermarkt tenslotte en we hebben de beweging en uitdaging kunnen vervangen dmv sporten.

Het is tijd om een nieuwe harmonie te zoeken met de natuur zoals het hoort. Dankbaar zijn voor alles dat leeft en er respect voor hebben. En het te beschermen. Dus nee, het nieuwe wetsvoorstel mag er niet doorheen.

Kom maar eens met een betere algemene beschermingswet voor de natuur, waarin bovendien staat dat mensen niet meer zomaar lukraak rotzooi mogen weggooien. Want daar irriteer ik me mateloos aan. De onnodige en beschadigende vervuiling. Maak daar maar eens een wetsvoorstel over! Genieten van de natuur is prima, maar dan wel op een verantwoordelijke manier.

Maak ook maar eens een wetsvoorstel dat milieu en natuur voorlichting verplicht gaat worden op scholen, zodat de volgende generatie weer wat meer respect gaat krijgen voor alles om zich heen, ipv alleen maar digitale schermpjes te staren. Dan komen er minder depressies, minder stress en minder gevaarlijke situaties zoals mensen die ineens in het wilde weg gaan schieten. Breng eerst maar eens respect terug in de maatschappij. Voor de natuur en de rest.